Ogłoszenia 08.08.2021

• Przeżywamy dziś X Niedzielę zwykłą.
    • W piątek 13.08 przypada Dzień Fatimski. Serdecznie zapraszam na Mszę św. ogodz. 19.00 oraz różaniec i procesję ze świecami. Proszę o przystrojenie figuryMatki Bożej oraz chętnych do niesienia jej w procesji.
    • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i przyozdobienie jej kwiatami.W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonejlisty.
    • Dzisiejsza kolekta, jak również za tydzień przeznaczona jest na potrzeby naszejparafii.
    • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paula Olszowa z Wojszyna i Michał Leja z Mechnic zapowiedź – III. Beata Głów z Wągrowca i Patrick Birke z Chróściny zapowiedź – III.
    • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów ku czciMatki Bożej Zielnej.