Ogłoszenia 08.08.2021

• Przeżywamy dziś X Niedzielę zwykłą.
  • W piątek 13.08 przypada Dzień Fatimski. Serdecznie zapraszam na Mszę św. ogodz. 19.00 oraz różaniec i procesję ze świecami. Proszę o przystrojenie figuryMatki Bożej oraz chętnych do niesienia jej w procesji.
  • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i przyozdobienie jej kwiatami.W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonejlisty.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, życzliwość i ofiary.
  • Dzisiejsza kolekta, jak również za tydzień przeznaczona jest na potrzeby naszejparafii.
  • Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką. Jest nowy Gość Niedzielny.
  • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paula Olszowa z Wojszyna i Michał Leja z Mechnic zapowiedź – III. Beata Głów z Wągrowca i Patrick Birke z Chróściny zapowiedź – III.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów ku czciMatki Bożej Zielnej.