Przejdź do treści

Ogłoszenia 11.07.2021

  • Przeżywamy dziś XV Niedzielę zwykłą.
  • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni.  W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy. Dziękuję także  za skoszenie trawy przy grocie i wszelkie prace na podwórku  plebanijnym.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, życzliwość i ofiary.
  • Dzisiejsza kolekta, jak i w przyszłą niedziele jest kolektą parafialną.
  • Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką. Jest nowy nr Gościa Niedzielnego.
  • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Violetta Kasprzyk z Chróściny i Adam Koj 
   z Kolonowskiego – zapowiedź III.
  • W okresie wakacyjnym nie będzie niedzielnych nieszporów.
  • Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek życzymy dobrego czasu, wytchnienia od codziennych obowiązków, nabrania sił i szczęśliwych wyjazdów i powrotów.
  • W związku z wyjazdem  ks. Proboszcza  na parę dni urlopu, kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych (zgłoszenie pogrzebu, wezwanie do chorych itp.) proszę się kontaktować z ks. Piotrem Kondzielą, który w tym czasie będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii i będzie do dyspozycji po każdej Mszy św., bądź pod numerem  telefonu  510 646805 . Za jego dyspozycyjność, życzliwość i duszpasterską pomoc wyrażam  serdeczną wdzięczność. 

  Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego na cały nowy tydzień!              

                                                                        Ks. Daniel Breguła – proboszcz