Ogłoszenia 17.10.2021

• Przeżywamy dziś XXIX niedzielę zwykłą.
    • Zapraszam na różaniec o godz. 14.30.
    • W piątek wspominać będziemy św. Jana Pawła II. Zapraszam na Mszę św. w intencji całej naszej parafii o godz. 18.00. Po Mszy św. uczczenie relikwii św. JP II.
    • W czwartek o godz. 18.00 – Msza św. szkolna. Spotkania ministrantów i lektorów nie będzie.
    • Nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, w niedziele o 14.30.
    • Można już zamawiać Msze św. na 2022 r. Zapraszam w tej sprawie do kancelarii parafialnej.
    • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, ofiary na kwiaty i za wszelkie prace na rzecz naszej parafii. W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy.
    • Dzisiejsza kolekta zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej na opał. Za tydzień z racji Niedzieli Misyjnej na misje. Bóg zapłać!
    • Przed tygodniem odbyła się zbiórka przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy kwotę 1 790 zł., która została wpłacona na konto Fundacji wspierającej edukację zdolnych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Bóg zapłać!
    • W niedzielę 26.09.2021 r. odbyło się liczenie uczestników niedzielnej liturgii i przystępujących do Komunii Świętej. Uczestniczyły we Mszach św. 502 osoby w tym 286 kobiet i 216 mężczyzn. Komunię św. przyjęło 221 osób, w tym 151 kobiet i 70 mężczyzn.
    • Od czwartku do niedzieli zastępować mnie będzie ks. Prałat Piotr Kondziela. Zostałem poproszony, aby w tym czasie wygłosić rekolekcje w parafii św. Karola Boromeusza w Staniszczach Wielkich. Polecam się waszym modlitwom. Kancelaria parafialna będzie nieczynna, poza sprawami niecierpiącymi zwłoki..  Kontakt do ks. Piotra:  77 441 27 72 lub 510 646 805.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego

na cały nowy tydzień!