Ogłoszenia 19.09.2021

• Przeżywamy dziś XXV niedzielę zwykłą. Jednocześnie dzień dziękczynienia za zebrane plony – Dożynki. Gorąco dziękuję parafianom z Osiedla w Chróścinie za organizację tegorocznych Dożynek oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania dzisiejszej pięknej uroczystości.
    • Zapraszam na niedzielne Nieszpory o 14.30
    • We wtorek 21.09. przypada Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
    • W czwartek 23.09 wspomnienie św. O. Pio, o godz. 18.00 zapraszam wszystkie dzieci na mszę św. szkolną. Po mszy szkolnej spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów.
    • W piątek 24.09 w Mechnicach odbędzie się Mini Oktoberfest. Rozpoczęcie o godz. 17.00. W programie: korowód, konkursy, bufet, itp.
    • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i przyozdobienie jej kwiatami,
      za wszelkie prace na rzecz naszej parafii. Bóg. W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy.
    • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta, którą przeznaczymy na pokrycie rachunków związanych z wywozem śmieci i zużyciem wody na cmentarzu.
    • Na mocy postanowienia Konferencji Episkopatu Polski w niedzielę 26.09. 2021 r. należy przeprowadzić badania statystyczne liczby uczestników niedzielnej liturgii i przystępujących w tym dniu do Komunii św.
    • We wtorek 28.09. po Mszy św. wieczornej około godz. 18.45 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci I – komunijnych.
    • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Izabela Warzyc zd. Niemczyk z Chróściny oraz Łukasz Warzyc z Chróściny – zap. I

Złota myśl tygodnia
    Serce, w którym nie odnajdziesz chleba, jest przekleństwem. Chleb, w którym nie bije serce, jest trucizną.

Roman Brandstaetter