Ogłoszenia 25.07.2021

• Przeżywamy dziś XVII Niedzielę zwykłą oraz ustanowiony niedawno przez Papieża Franciszka Światowy Dzień Dziadków i osób starszych.
    • Po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów ku czci św. Krzysztofa. Przy tej okazji, będzie można złożyć ofiarę na potrzeby Misjonarzy naszej Diecezji.
    • W poniedziałek Uroczystość św. Anny, Matki NMP i babci Pana Jezusa, głównej patronki naszej Diecezji. Zapraszam wszystkich, a szczególnie wszystkie babcie, dziadków i wnuków na Mszę św. o godz. 18.00.
    • We wtorek przypada wspomnienie św. Joachima, ojca NMP i dziadka Pana Jezusa, w czwartek św. Marty, a w sobotę św. Ignacego z Loyoli założyciela Jezuitów.
    • W sobotę od godz. 8.30 odbędą się odwiedziny chorych. Proszę o zgłoszenie
      ich w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
    • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i przyozdobienie jej kwiatami.
      W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy. Dziękuję również za skoszenie ogrodu przy plebanii i wywiezienie skoszonej trawy.
    • Dzisiejsza kolekta jest kolekta parafialną, za tydzień na Seminarium Duchowne
      w Opolu. Zgodnie z zapowiedzią, dziś przed kościołem będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz poszkodowanych przez nawałnice rodzin naszej parafii.
    • Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Paula Olszowa z Wojszyna i Michał Leja z Mechnic zapowiedź – I

Beata Głów z Wągrowca i Patrick Birke z Chróściny zapowiedź – I

• W dniach od 15 do 22 sierpnia odbędzie się 45. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Tegoroczne hasło «Życiem eucharystycznym wypełnić codzienność». Zachowując wytyczne związane z trwającą pandemią, tegoroczna pielgrzymka będzie miała charakter sztafetowy. Grupy liczące około 80 osób wyruszą na trasę na dwa pełne dni, bez noclegów, troszcząc się o jedzenie i picie we własnym zakresie. Szczegóły na stronie www.pielgrzymka-opolska.pl.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego na cały nowy tydzień!                                                                                    Ks. Daniel Breguła – proboszcz