Ogłoszenia 27.06.2021

• Przeżywamy dziś Uroczystość odpustową w  naszej Parafii. Kazania wygłosi oraz będzie przewodniczył Sumie Odpustowej Ks. Proboszcz – Senior Ryszard Wołowiec.
  • Serdecznie zapraszam na Nieszpory o godz. 15.00
  • We wtorek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Dzień Patronalny naszej Parafii. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Boskiemu Sercu i Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy na różny sposób przyczynili się do przygotowania i pięknego przeżycia naszego parafialnego Odpustu.
  • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni. W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, życzliwość i ofiary.
  • Dzisiejsza kolekta, przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła  na Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze. Za tydzień na Seminarium Duchowne w Opolu.
  • Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • W okresie wakacyjnym nie będzie niedzielnych nieszporów.
  • Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek życzymy dobrego czasu, wytchnienia od codziennych obowiązków, nabrania sił i szczęśliwych wyjazdów i powrotów.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego na cały nowy tydzień!                                                                                      Ks. Daniel Breguła – proboszcz