• Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną.
• Dziękuje za sprzątanie naszej świątyni. W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy.
• Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, życzliwość i ofiary, które składacie w kościele, jak również na konto parafialne.
• Dzisiejsza kolekta, jak również za tydzień przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
• Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką. Jest nowy nr Gościa Niedzielnego.
• Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl. W przypadku trudności można spisać się przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 lub w urzędzie miasta/gminy przy wsparciu pracownika merytorycznego. W oparciu o wyniki spisu opracowuje się plany rozwojowe i określa potrzeby zdrowotne, edukacyjne, mieszkaniowe oraz dotyczące zabezpieczenia społecznego. Są one także podstawą do określenia dotacji i subwencji oraz podziału środków unijnych. Poprzez udział w spisie mieszkańcy uzyskują realny wpływ na zmiany zachodzące w ich otoczeniu.
• Mając na uwadze zdrowie i życie naszych parafian zwracam się z gorącym apelem do wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas celebracji liturgicznych, tj. zachowanie właściwego dystansu oraz zasłanianie ust i nosa.
W naszym kościele w liturgii może uczestniczyć 12 osób.

Wszystkim parafianom życzę zdrowia, wszelkiego dobra, a nade wszystko opieki Bożej na cały nowy tydzień. Ks. Daniel Breguła - proboszcz