Wymiana pieca w Kościele

Parafia Rzymskokatolicka św. Ap. Piotra i Pawła w Chróścinie zakończyła inwestycję wymiany źródła ogrzewania w kościele parafialnym z pieca koksowego na gazowy. W realizacji tego zadania Parafia skorzystała z dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Kwota inwestycji wyniosła: 99 021,61 zł.

Koszt kwalifikowany: 59 023,90 zł.

Kwota w formie dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu: 29 500,00 zł.

Koszt własny parafii: 69 521,61 zł.

www.wfosigw.opole.pl

Wymiana pieca w Salce

Parafia Rzymskokatolicka św. Ap. Piotra i Pawła w Chróścinie zakończyła inwestycję wymiany źródła ogrzewania w salce parafialnej z pieca węglowego na gazowy. W realizacji tego zadania Parafia skorzystała z dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Kwota inwestycji wyniosła: 33 825,00 zł.

Koszt kwalifikowany: 33 825,00 zł.

Kwota w formie dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu: 16 900,00 zł.

Koszt własny parafii: 16 900,00 zł.

www.wfosigw.opole.pl