Ogłoszenia 22.08.2021

• Przeżywamy dziś XXI niedzielę zwykłą.
    • We wtorek święto św. Bartłomieja, Apostoła.
    • W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej.
    • Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i przyozdobienie jej kwiatami.
      W nadchodzącym tygodniu zapraszam kolejne Rodziny według wyznaczonej listy.
    • Dzisiejsza kolekta, jak również za tydzień przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Złota myśl tygodnia
    „Sądzimy, że nasze życie ma sens dlatego, że żyje ta lub inna osoba. W rzeczywistości nie jest tak. Dlatego i tylko dlatego nasze ludzkie życie ma sens, że ziemia pewnego dnia stała się godna nosić człowieka! Jezusa Chrystusa! że żył taki człowiek jak Jezus. Gdyby nie żył Jezus, nasze życie nie miałoby sensu mimo wszystkich istot ludzkich, które znamy, czcimy i kochamy”.
                                                                                                        Dietrich Bonhoefer